Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Активісти Добропілля навчались роботі з медіа

Активісти Добропілля навчались роботі з медіа

4 грудня 2019 в м. Добропілля Донецької області відбувся тренінг “Робота з медіа для громадських активістів" відбувся у м. Добропілля. В тренінгу взяли участь 30 громадських активістів. З них 16 активістів з учнівської молоді, 4 представники міських громадських організацій, 4 бібліотекарі, 2 держслужбовці та 1 журналіст.

Мета заходу: надання представникам організацій громадянського суспільства (ОГС) практичних навичок щодо роботи з медіа в сучасних умовах, формування практичних навичок взаємодії зі ЗМІ та журналістами, написання прес-анонсів/релізів, формування візуального образу своїх організацій в мережі Інтернет та на існуючих онлайн-платформах, складання інформаційних повідомлень та власних медіапланів. Надання актуальної інформації щодо роботи з медіа в сучасних умовах.

В ході заходу учасники ознайомились з видами медіа та особливостями подачі інформації, навчались написанню прес-анонсів та прес-релізів, розробки медіа-планів, розширили знання щодо роботи в соцмережах та взаємодії зі ЗМІ.

Учасники тренінгу ознайомились з роботою платформи “Громадськість Луганщини й Донеччини”, яка дає можливість обміну досвідом між активістами двох областей, та навчились працювати з цим інтернет-ресурсом.

В ході тренінгу, враховуючи велику молоді, приділили увагу медіа споживанню в соцмережах.

Учасники тренінгу зазначили, що отримана на тренінгу інформація знадобиться у подальшій діяльності.

“Мені була корисною інформація про прес-релізи, - поділився Сергій Калинін, представник ГО “Розвиток”, - Медіаплан — фішка класна, але поки потрібно все обдумати. Сайт - теж добре. Будемо шукати якісь ресурси, партнерів, з якими можна взаємодіяти”.

“В нас є контент-план. Щодо прес-релізу, для мене важливо, що ми пишемо статті, - поділилася вікторія Воробцова, бібліотекар, - Тепер будемо працювати на конкретику, факти, та живих людей”.

“Мені сподобався досвід написання прес-релізів, - поділилася Тетяна Хорунжий, бібліотекар, - Нам згодяться всі рекомандації по медіа-карті. Бцдемо розробляти”.

“Намагалася сьогодні написати прес-анонс та прес-реліз, - поділилася Тетяна Войтюк, ГО “Добропілля”, - Хотялося ще трохи повчилися. Сподіваюсь на подальшу співпрацю.”

“Взяла багато нового по прес-релізам, - поділилася Лариса Сергєєва, педагог Центру творчості “Рожевий слон”, - Тепер будемо обговорювати медіа-плани”.

“Мені сподобалася робота з прес-релізами, - поділилася Нечаєва-Боєва, бібліотекарь, - ознайомилися з новими словами “медіа-карта” та медіа-план”.


Тренінг «Робота з медіа для громадських активістів» організовано в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Читайте наші новини на телеграм каналі.

18:15
276
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!