Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

«Жива бібліотека» у Рубіжному. Цікаві особистості Луганщини діляться досвідом з молоддю

«Жива бібліотека» у Рубіжному. Цікаві особистості Луганщини діляться досвідом з молоддю

У листопаді цього року ми почали проводити зустрічі з цікавими особистостями Луганщини в знайомому для вас, друзі, форматі. Так, ми поспілкувалися з представниками Луганської ОВЦА, спеціалістами Департаменту МТД ЛОВЦА та з представниками обласної молодіжної ради у форматі «живої бібліотеки».

Ми організовуємо «живу бібліотеку» і розшукуємо для неї унікальні «книжки», щоб надати «читачам» можливість діалогу і через нього дізнатися про життєвий успіх чи поразку особистості, або про сферу, в якій він працює, або про те, як він ламає стереотипи.

Як уже відомо, молоді рубіжани ініціювали створення в місті молодіжної ради. Зараз вони приймають участь у різних тренінгах з активізації молоді та інших подібних заходах, й тому доречно було запросити до «Громадського дому» представників обласної влади, які працюють з грантами, програмами для молоді тощо, та представників молодіжної ради Луганщини.

Наприклад, заступниця начальника управління молоді та спорту ЛОДА Євгенія Ратіхіна та головний спеціаліст Юлія надали консультацію щодо створення у нашому місті молодіжної ради. Представники облдержадміністрації розповідали, за якими нормами та законами створюється молодіжна рада. Також вони надихнули молодь на нові проекти, які надає ОДА.

Крім того, відбулася зустріч й з представниками Демартаменту МТД ЛОДА. Аліна та Євген вже більш детально розповіли про гранти для молоді, стипендії та навчання за кордоном.

Наразі молоді рубіжани працюють над створенням команди, тому ми запросили до «живої бібліотеки» представників обласної молодіжної ради, які поділилися власним досвідом. Вони розповіли, як створюється рада та як працювати у команді. Маємо надію, що ця інформація стане в нагоді рубіжанам.

Якщо у звичайній бібліотеці обирають і читають книжки на цікаву тему, в нашій «живій бібліотеці» можна обрати людину-«книгу» з цікавим життєвим досвідом і поставити їй різноманітні питання. Отже, якщо ви давно бажаєте поспілкуватися зі спортсменом, культурним діячем тощо, поділіться з нами, і, можливо, саме ця людина стане гостем нашої наступної зустрічі!

Захід реалізується у рамках проекту USAID "Демократичне врядування у Східній Україні"

#східможливостей #DIM #hromadskydim #rubizhne #активнамолодь

Читайте наші новини на телеграм каналі.

16:40
170
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!