Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Тренінг “Робота з медіа для громадських активістів" в місті Сєвєродонецьк

Тренінг “Робота з медіа для громадських активістів" в місті Сєвєродонецьк

03.12.2019 в м. Сєвєродонецьк відвувся тренінг “Робота з медіа для громадських активістів" в приміщенні діалогової платформи ГрінЛаб.

Тренінг “Робота з медіа для громадських активістів" відбувся в Сєвєродонецьку.Мета заходу: надання представникам організацій громадянського суспільства (ОГС) практичних навичок щодо роботи з медіа в сучасних умовах, формування практичних навичок взаємодії зі ЗМІ та журналістами, написання прес-анонсів/релізів, формування візуального образу своїх організацій в мережі Інтернет та на існуючих онлайн-платформах, складання інформаційних повідомлень та власних медіапланів. Надання актуальної інформації щодо роботи з медіа в сучасних умовах.

В тренінгу взяли участь активісти з Сєвєродонецька та Поопсної. В ході заходу учасники ознайомились з видами медіа та особливостями подачі інформації, навчались написанню прес-анонсів та прес-релізів, розробки медіа-планів, розширили знання щодо роботи в соцмережах та взаємодії зі ЗМІ.

Учасники тренінгу ознайомились з роботою платформи “Громадськість Луганщини й Донеччини”, яка дає можливість обміну досвідом між активістами двох областей, та навчились працювати з цим інтернет-ресурсом.

В ході тренінгу, враховуючи велику кількість держслужбовців, приділили увагу взаємодії представників влади та громадськості.

Учасники тренінгу зазначили, що інформація, яку отримали на тренінгу, потрібна для подальшої діяльності.

"Мені сайт сподобався,будемо з ним працювати, - поділився Станислав Богданов, представник ГО “КОМРОЗ”, - Будемо тепер надавати інформацію про себе”.

“Все дуже корисно та пізнавально, - поділилася Ірина Сафронова, созасновниця ГО “Жінки Луганщини”, - У нашої організації є сайт, тепер ми будемо більш активно з ним працювати”.

“Тепер будемо активно користуватися сайтом “Громадськість Луганщини й Донеччини”, - поділилася Ірина Гарбуз, представник благодійного фонду “Милосердя”, - Будемо на нього додавати анонси наших заходів та звіти. Крім того, тепер будемо краще вести свою фейсбук-сторінку”.

“Мені сподобалось можливість роботи на сайті, - поділилася Анастасія Олейник, голова ГО “Діа-Світ”, - Тепер будемо більш активно з ним співпрацювати. Крім того, розробляємо медіа-план. Зайнялися цією роботою серйозно”.


Тренінг «Робота з медіа для громадських активістів» організовано в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Читайте наші новини на телеграм каналі.

18:15
229
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!