Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Активісти Соледару навчались роботі з медіа

Активісти Соледару навчались роботі з медіа

02.11.2019 в м. Соледар Донецької області  відбувся тренінг “Робота з медіа для громадських активістів". В тренінгу взяли участь 16 активних жителів Соледару. З них 6 представників місцевого самоврядування, 6 педагогів, 3 громадських активісти та бібліоткекар. 14 жінок та 2 чоловіки.

Мета заходу: надання представникам організацій громадянського суспільства (ОГС) практичних навичок щодо роботи з медіа в сучасних умовах, формування практичних навичок взаємодії зі ЗМІ та журналістами, написання прес-анонсів/релізів, формування візуального образу своїх організацій в мережі Інтернет та на існуючих онлайн-платформах, складання інформаційних повідомлень та власних медіапланів. Надання актуальної інформації щодо роботи з медіа в сучасних умовах.

В ході тренінгу учасники ознайомились з видами медіа та особливостями подачі інформації, засвоювали навички з підготовки повідомлень для журналістів (прес-анонсів та прес-релізів), розробки медіа-планів, розширили знання щодо роботи в соцмережах та взаємодії зі ЗМІ.

Учасники тренінгу ознайомились з роботою платформи “Громадськість Луганщини й Донеччини”, яка дає можливість обміну досвідом між активістами двох областей, та навчились працювати з цим інтернет-ресурсом.

В ході тренінгу, враховуючи велику кількість держслужбовців, приділили увагу взаємодії представників влади та громадськості.

Учасники тренінгу зазначили, що інформація, яку отримали на тренінгу, потрібна для подальшої діяльності.

“Для мене все нове, - поділилася Тетяна Булавина, бібліотекар, - Тепер я намагатимуся писати правильно прес-релізи”.

“Буду використовувати поради з ведення соцмережи для роботи зі своєю сторінкою у Фейсбук,” - повідомила Вікторія Кобзар, інструктор-методист стадіону “Соляник”.

“Пишу тепер прес-реліз, знаю, з чого починати та як писати, - поділилися Марина Моїсеєва, провідний спеціаліст Служби у справах дітей Соледарської міськради, - Ці моменти дуже корисні, адже раніше ми не знали, як правильно писати прес-релізи”.

“Тепер знаєшь, з якої сторони підійти, - зазначила Ольга Гречка, логопед інклюзивно-ресурсного центру, - будемо працювати тепер більш правильно”.

“Формуліровка текстів — це для мене нове, - поділився Микита Назаренко, - сподіваюсь, що тепер ми будемо писати біль цікаві матеріали”.

“Мені сподобалась інформаційна секція з медіаплану, - повідомила Людмила Борисенко, спеціаліст відділу внутрішньої політики Соледарської міської ради, - Ми тепер спробуємо розробити медіаплан. Я тепер зрозуміла, що ця робота системна. І хотіла це впровадити у своїй роботі”.

“Мені сподобалось сьогодні все на тренінгу, особливо медіаплан, - поділився Олег Кудрявцев, спеціаліст з підтримки інтернет-сайту Соледарської міськради, - Сподіваюсь, що ми впровадимо це в життя. І цікаво було для мене — комунікації в соцмережах. Я з цим працюю”.


Тренінг «Робота з медіа для громадських активістів» організовано в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

#UNRPP

Читайте наші новини на телеграм каналі.

21:50
761
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!