Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Діалоги про конфлікти в рамках спеціально розробленої системи http://dialog-ua.org/.

Діалоги про конфлікти в рамках спеціально розробленої системи http://dialog-ua.org/.

Групи посередників Донецької і Луганської областей продовжують діалоги про конфлікти в рамках спеціально розробленої системи dialog-ua.org/.


7 конфлікт-кейсів розглянуті в громадах: Мирна Долина і Сєвєродонецьк, Біловодськ, Красноріченське, Новоайдар Луганської області та Дружківці, Вугледара Донецької області. 

Заходи відвідали 150 учасників, які відзначають їх успішність, як і самі посередники, який бачать вихід на адвокаційні сценарії вирішення конфліктних ситуацій.

Тому дана робота буде продовжуватися і висвітлюватися на сайті вищевказаної онлайн-платформи.

За деталями слідкуйте тут:

http://dialog-ua.org/news

Заходи організовано в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру у співпраці з 13-ю партнерами за фінансової підтримки Європейського Союзу та урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії. 

Читайте наші новини на телеграм каналі.

13:25
318
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!