Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Робота з медіа для громадських активістів

Робота з медіа для громадських активістів

Програма ООН із відновлення та розбудови миру розпочала серію тренінгів на тему: «Робота з медіа для громадських активістів».

Мета - надання представникам організацій громадянського суспільства (ОГС) практичних навичок щодо роботи з медіа в сучасних умовах, формування практичних навичок взаємодії зі ЗМІ та журналістами, написання прес-анонсів/релізів, формування візуального образу своїх організацій в мережі Інтернет та на існуючих онлайн-платформах, складання інформаційних повідомлень та власних медіапланів. Надання актуальної інформації щодо роботи з медіа в сучасних умовах.

Вже друга група навчається за розробленою тренерами програмою навчання.

Тренери:
• Тетяна Вергун, голова ГО «Медіапростір Україна», тренерка
• Андрій Мітяєв, розробник та адміністратор веб платформи «Громадськість Луганщини і Донеччини», тренер

Експерти, спеціалісти Програми ООН із відновлення та розбудови миру:
• Ганна Борова
• Максим Кицюк

Учасники - це представники організацій громадянського суспільства (ОГС), що є членами Робочих груп з питань безпеки та соціальної згуртованості UN RPP, лідерам ОГС – членам консультаційних рад з питань соціальної єдності UN RPP, представниками громадських та молодіжних рухів, що працюють в громадах біля «лінії зіткнення».

Організатори:

 • Програма ООН із відновлення та розбудови миру
  •    ГО «Медіапростір Україна»
 • «Робота з медіа для громадських активістів» організовано в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

  Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

  Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

  #UNRPP

  Читайте наші новини на телеграм каналі.

  19:05
  276
  RSS
  Немає коментарів. Ваш буде першим!