Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Тренiнг Амбасадорів Миру

Тренiнг Амбасадорів Миру

В Луганській обласній організації Українського товариства сліпих амбасадорки миру Юлія Нагорянська та Інна Надулічна провели ТРЕНІНГ «НАЛАГОДЖЕННЯ ФІЗИЧНОГО ТА ІНФОРМАЦІЙНОГО ДОСТУПУ ДО ПРАВОСУДДЯ І ПІДВИЩЕННЯ ЗНАНЬ З АРХІТЕКТУРНОГО ДОСТУПУ ОСІБ З ІНВАЛІДНОСТЮ ПО ЗОРУ». 

В Луганській обласній організації Українського товариства сліпих амбасадорки миру Юлія Нагорянська та Інна Надулічна провели ТРЕНІНГ «НАЛАГОДЖЕННЯ ФІЗИЧНОГО ТА ІНФОРМАЦІЙНОГО ДОСТУПУ ДО ПРАВОСУДДЯ І ПІДВИЩЕННЯ ЗНАНЬ З АРХІТЕКТУРНОГО ДОСТУПУ ОСІБ З ІНВАЛІДНОСТЮ ПО ЗОРУ», який відбувся 13 листопада.

За висловлюванням учасників на тренінгу вони оволоділи знаннями про теоретичні аспекти інклюзії в сфері доступу до різних громадських об’єктів та в сфері доступу до юридичних послуг; отримали інформацію та посібники з методичних рекомендації про нові зміни в законодавстві з архітектурної доступності осіб з інвалідністю.

За словами Юрія Зінченка цей тренінг надав необхідну інформацію доступими словами. Він залюбки відвідає наступний тренінг, який заплановано на 20 листопада.

В заході взяли участь особи з інвалідністю по зору (м. Сєвєродонецьк) та голови правлінь територіальних первинних організацій УТОС в Луганській області (м. Лисичанськ, м. Сватово, м. Старобільськ, м. Рубіжне, м. Сєвєродонецьк)

Читайте наші новини на телеграм каналі.

16:10
157
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!