Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Луганська команда готувалась до телевізійного дебатного батлу

Луганська команда готувалась до телевізійного дебатного батлу

Підготовка до телевізійних дебатів. Протягом трьох днів з 2 по 5 листопада відтренувалась команда дебатерів з Луганської області.

Протягом листопада-грудня поточного року реалізується запланована низка заходів в рамках «Лабораторії телевізійних дебатів», що складається з трьох модулів, що організовані в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру у співпраці з Міністерством культури, молоді та спорту України та Фундацією «Суспільність» за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Спочатку пройдуть два триденних тренінги «Формування навичок аргументації і комунікації у представників молодіжних лідерів та молодих державних службовців» (для 40 осіб: 20 з Донецької області, 20 з Луганської області в м. Святогірськ. Команди сформовано за відкритим набором за сприяння партнерів та їз учасники набрані з числа двох чиновників виконавчих органів влади та місцевого самоврядування, громад-пілотів UN RPP, молодих громадских ліджерів та актвистів молодіжних дебатних рухів Сходу України.

Наприкінці листопада, відбудуться дводенні публічні дебати «Обговорення суспільно важливих тем Луганської та Донецької областей» (для 40 осіб – 20 з Донецької області, 20 з Луганської області в м. Святогірськ).

А потім запланований на початку грудня і Національні телевізійні дебати «Обговорення суспільно важливих тем Луганської та Донецької областей» для обраних найкращих учасників лабораторій телевізійних дебатів.

З 31 жовня по 2 листопада вже відтренувалась команда з Донецької області під час першого модуля Лабораторії.

А з 2 по 5 грудня відтренувалась команда з Луганської області.

Тепер всі чекають на дебатний турнір та його телевізіну версію. 

«Лабораторія телевізійних дебатів» організована ГО «Донецький молодіжний дебатний центр» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру у співпраці з Міністерством культури, молоді та спорту України та Фундацією «Суспільність» за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Читайте наші новини на телеграм каналі.

18:10
311
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!