Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

У Кремінній навчали, як забезпечити прозорість та відкритість інформації про комунальне майно

У Кремінній навчали, як забезпечити прозорість та відкритість інформації про комунальне майно

25 жовтня 2019 року у місті Кремінна відбувся тренінг для представників органів місцевого самоврядування, місцевої влади, комунальних підприємств та громадських активістів міста Кремінна: «Як забезпечити прозорість використання публічних фінансів та відкритість інформації про управління комунальним майном?».

Захід організовано ГО «ЛООС» за проєктом «Комунальне майно Кремінщини під контроль громади» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Мета проєкту: підвищення рівня участі громадян та формування кращих місцевих політик у сфері керування комунальним майном громади шляхом проведення громадського моніторингу діяльності Кремінської міської ради у сфері управління комунальним майном та навчання громадських активістів та представників комунальних підприємств й органів місцевого самоврядування.

Участь у заході взяли представники Кремінської РДА, члени громадської ради, представники комунальних та державних установ.

Під час тренінгу учасники отримали знання та навички щодо виконання норм законодавства про прозорість використання публічних фінансів, відкритість інформації про управління комунальним майном, навчилися як виконувати вимоги законодавства про відкриті дані та які набори даних та інформація про комунальні підприємства є обов’язковими для оприлюднення.

Цей тренінг був останнім етапом навчання громадських активістів та представників органів місцевого самоврядування, які бажають контролювати використання комунальної власності та публічних фінансів, або зробити цей процес відкритим й публічним але не знають, як це правильно робити.

Для контактів ЗМІ: Ольга Агафонова, проєктна менеджерка, +380 99 034 2022.


Довідково: Публікація підготовлена проєктом «Комунальне майно Кремінщини під контроль громади» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «ЛООС» і жодним чином не відображає точку зору Програми ООН із відновлення та розбудови миру та Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів. Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.

Читайте наші новини на телеграм каналі.

19:05
377
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!