Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

У Сєвєродонецьку обговорювали залучення громадян до участі в місцевому самоврядуванні

7 лютого 2018 року в Сєвєродонецьку обговорювали результати вимірювання рівня залучення громадян до управління міста Сєвєродонецьк.

До дискусій були запрошені депутати та представники міської ради, зацікавлені в тематиці експерти, представники громадських організацій та активісти.

Протягом заходу учасники обговорювали:

- наскільки активно використовують інструменти залучення громадян до управління містом міська рада Сєвєродонецька;

- наскільки наявні в містах практики відповідають принципам залучення громадян;

- які кроки може вжити міська рада Сєвєродонецька для того, щоб стати більш ефективною в залучені громадян.

Починаючі з травня 2017 року в Одесі, Луцьку, Чернігові та Сєвєродонецьку відбувалося вимірювання рівня залучення громадян до управління містом з боку мерів міст, міських рад та їх виконавчих органів, яке за своїми результатами показало, які можливості для впливу на управління містом є в жителів цих громад та рівень якості реалізації заходів по залученню громадян відповідними муніципалітетами. «В ході виконання проекту використалась нова методології оцінки залучення громадян на локальному рівні: в основі методології Керівні принципи, які вироблені Організацією економічного співробітництва та розвитку на основі досвіду країн зі сталим демократичним врядуванням ще на початку двохтисячних років», - зазначила Тетяна Кіріллова.

За результатами оцінювання м. Сєвєродонецьк загальна оцінка рівня залучення громадян до вироблення міської політики склала 14,7 балів з 31 можливого (47%).

Читайте наші новини на телеграм каналі.

23:34
380
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!