Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Громадський моніторинг безбар 'єрного доступу в місті Гірське

Громадський моніторинг безбар 'єрного доступу в місті Гірське

Представниками мережі "інклюзівних громадських радників" ГС «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» було проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення  та людей похилого віку в м. Гірське.

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» (Микола Надулічний) та разом з головним інженером МПП «Інтелект» (Сергій Пугачов), спеціалістом по грантам Програми ООН із відновлення  та розбудови миру (Олена Панасенко) та місцевими радниками по інклюзії (Заїка Людмила, Пряділя Ніна) в рамках проекту «Інклюзивна мережа радників Луганськой області» здійснили виїзд до м. Гірське.

Було виявлено декілька закладів, які потребують реконструкції та облаштування зручного доспуту до них.

Обласна спеціально загальноосвітня школа-інтернат стала першочерговою для відвідання "інклюзивних раників", які відзначили велику роботу директора школи-інтернату Маркової Любов Антонівни. 

Виявлено проблеми тому й вирішено поліпшити умови доступності дітей та їх батьків з особливими освітніми потребами саме в цьому закладі.

Головний інженер Сергій Пугачов натхненно допомагатиме у вирішенні цього питання. Були зроблені заміри для покращення без бар’єрного доступу до освітнього закладу.

Далі буде...

Читайте наші новини на телеграм каналі.

14:40
270
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!