Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Академія діалогу та порозуміння / Соціальна згуртованість (м. Попасна)

Академія діалогу та порозуміння / Соціальна згуртованість (м. Попасна)

26 серпня у м. Попасна відбувся заключний тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» на тему «Соціальна згуртованість: молодь за мир у громадах»

Учасниками тренінгу стали представники активної молоді та громадських організацій, що працюють в сфері молодіжної політики, учні старших класів закладів загальної середньої освіти, активісти культурних та освітніх закладів.

Після проходження тренінгу учасники дізналися що таке соціальна згуртованість і що вона дає громаді, з’ясували для себе цикл волонтерського менеджменту та основні етапи взаємодії з волонтерами. На практиці учасники проаналізували основні принципів взаємодії з волонтерами та визначили основні драйвери волонтерства, моделі мотивації волонтерів, засади довготривалого волонтерства.

Ініциатива "Академія діалогу та порозуміння" реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

Читайте наші новини на телеграм каналі.

08:45
168
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!