Академія діалогу та порозуміння / Соціальна згуртованість (м. Станиця Луганська)

Академія діалогу та порозуміння / Соціальна згуртованість (м. Станиця Луганська)

25 серпня у м. Станиця Луганська відбувся останній тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» на тему «Соціальна згуртованість: молодь за мир у громадах»

Учасники здобули нові знання щодо залучення та координації волонтерів та охоче ділилися власним досвідом волонтерської діяльності. Найбільшу кількість дискусій викликав цикл волонтерського менеджменту, а саме послідовність його етапів. Попрацювавши в рамках цього циклу учасники зняли для себе всі питання, що мали коли побачили його вперше. Найбільш цінним для підвищення ефективності роботи з волонтерами на думку учасників було дізнатися про цикл волонтерського менеджменту (бо до цього вони зі своїми волонтерами проходили лише частину його етапів і робили це інтуїтивно), а також дізнатися, які потреби є в волонтерів і зрозуміти, що потрібно робити, щоб молодь не йшла з волонтерства. Тепер найбільш активні учасники будуть працювати над втіленням власних проектів в громаді.

Ініциатива "Академія діалогу та порозуміння" реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

07:40
58
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!