Академія діалогу та порозуміння / Налагодження діалогів (м. Попасна)

Академія діалогу та порозуміння / Налагодження діалогів (м. Попасна)

Черговий тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» відбувся 23 серпня у м. Попасна. Цього разу тема тренінгу «Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах».

Після проходження тренінгу учасники можуть пояснити що таке конфлікт і чому важливо вміти трансформувати конфлікти, розповідають про взаємозв’язок між позиціями, інтересами та потребами учасників конфлікту, аналізують конфлікти, наводять приклади рішень «виграш-виграш», розповідають про стратегії поведінки в конфлікті та демонструють їх.

Ініциатива "Академія діалогу та порозуміння" реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

19:45
15
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!