Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Академія діалогу та порозуміння / Налагодження діалогів (м. Станиця Луганська)

Академія діалогу та порозуміння / Налагодження діалогів (м. Станиця Луганська)

21 серпня відбувся третій тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» у м. Станиця Луганська на тему «Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах»

Впродовж тренінгу кожен з учасників активно долучався до роботи. Сергію Митрохіну як завжди вдалося створити безпечне середовище, що дозволило учасникам відкритися, обговорювати актуальні для них конфліктні ситуації та пробувати моделювати трансформацію конфліктів і знаходити рішення «виграш-виграш». Найбільшу кількість дискусій викликав процес аналізу стратегії поведінки в конфлікті. Найбільш цінним для їхнього розвитку на думку учасників було усвідомити взаємозв’язок між позиціями, інтересами та потребами учасників конфлікту.

Ініциатива "Академія діалогу та порозуміння" реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

Читайте наші новини на телеграм каналі.

21:00
201
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!