Академія діалогу та порозуміння / Налагодження діалогів (м. Станиця Луганська)

Академія діалогу та порозуміння / Налагодження діалогів (м. Станиця Луганська)

21 серпня відбувся третій тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» у м. Станиця Луганська на тему «Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах»

Впродовж тренінгу кожен з учасників активно долучався до роботи. Сергію Митрохіну як завжди вдалося створити безпечне середовище, що дозволило учасникам відкритися, обговорювати актуальні для них конфліктні ситуації та пробувати моделювати трансформацію конфліктів і знаходити рішення «виграш-виграш». Найбільшу кількість дискусій викликав процес аналізу стратегії поведінки в конфлікті. Найбільш цінним для їхнього розвитку на думку учасників було усвідомити взаємозв’язок між позиціями, інтересами та потребами учасників конфлікту.

Ініциатива "Академія діалогу та порозуміння" реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

20:00
53
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!