Академія діалогу та порозуміння / Соціальна згуртованість (м. Золоте)

Академія діалогу та порозуміння / Соціальна згуртованість (м. Золоте)

20 серпня у м. Золоте відбувся заключний тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» на тему «Соціальна згуртованість: молодь за мир у громадах»

Учасниками тренінгу стали представники активної молоді та громадських організацій, що працюють в сфері молодіжної політики, учні старших класів закладів загальної середньої освіти, активісти культурних та освітніх закладів.

Після проходження тренінгу учасники дізналися що таке соціальна згуртованість і що вона дає громаді, з’ясували для себе цикл волонтерського менеджменту та основні етапи взаємодії з волонтерами. На практиці учасники проаналізували основні принципів взаємодії з волонтерами та визначили основні драйвери волонтерства, моделі мотивації волонтерів, засади довготривалого волонтерства.

Ініциатива "Академія діалогу та порозуміння" реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

09:15
41
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!