Академія діалогу та порозуміння / Налагодження діалогу (смт. Біловодськ)

Академія діалогу та порозуміння / Налагодження діалогу (смт. Біловодськ)

15 серпня у смт. Біловодськ відбувся черговий тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» на тему «Налагодження діалогу: молодь за мир у громадах»

Черговий тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння», який реалізує ГО «Фундація «Простір» на тему «Налагодження діалогу: молодь за мир у громадах» відбувся 15 серпня у смт. Біловодськ. До тренінгу долучились також учасники літнього англомовного табору з волонтером із Туреччини.

Протягом тренінгу учасники, по-перше, сформували визначення поняття конфлікт та змоделювали можливі стратегії поведінки в конфлікті а, по-друге, відпрацювати навички аналізу конфлікту та його конструктивної трансформації. Учасники тренінгу зазначали, що з’ясували, що комунікація між людьми – запорука знаходження оптимальних рішень і виходів з важких ситуацій, а також навчилися співпрацювати в конфлікті і переконалися в тому, що фантазія і творчість відіграють велику роль в роботі з конфліктами з погляду їх конструктивної трансформації.

Ініциатива «Академія діалогу та порозуміння» реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

18:25
46
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!