Академія діалогу та порозуміння / Толерантність і недискримінація (м. Станиця Луганська)

Академія діалогу та порозуміння / Толерантність і недискримінація (м. Станиця Луганська)

14 серпня м. Станиця Луганська відбувся черговий тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» на тему «Толерантність і недискримінація: молодь за мир у громадах»

Другий тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» відбувся 14 серпня у м. Станиця Луганська. Цього разу тема тренінгу «Толерантність і недискримінація: молодь за мир у громадах».

Учасники вже мали досвід співпраці один з одним та з тренером під час попереднього тренінгу проекту. Діти були вмотивовані, прагнули здобути нові знання та охоче ділилися власним досвідом.

Ініциатива "Академія діалогу та порозуміння" реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

18:15
51
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!