Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Академія діалогу та порозуміння / Толерантність і недискримінація (м. Станиця Луганська)

Академія діалогу та порозуміння / Толерантність і недискримінація (м. Станиця Луганська)

14 серпня м. Станиця Луганська відбувся черговий тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» на тему «Толерантність і недискримінація: молодь за мир у громадах»

Другий тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» відбувся 14 серпня у м. Станиця Луганська. Цього разу тема тренінгу «Толерантність і недискримінація: молодь за мир у громадах».

Учасники вже мали досвід співпраці один з одним та з тренером під час попереднього тренінгу проекту. Діти були вмотивовані, прагнули здобути нові знання та охоче ділилися власним досвідом.

Ініциатива "Академія діалогу та порозуміння" реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

Читайте наші новини на телеграм каналі.

19:15
225
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!