Академія діалогу та порозуміння / Налагодження діалогу (м. Золоте)

Академія діалогу та порозуміння / Налагодження діалогу (м. Золоте)

13 серпня у м. Золоте відбувся черговий тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» на тему «Налагодження діалогу: молодь за мир у громадах»

Черговий тренінг проекту на тему «Налагодження діалогу: молодь за мир у громадах» відбувся 13 серпня у м. Золоте. Цього разу учасники, зокрема, з’ясували зміст трьох основних типів поведінки в конфлікті, познайомились з рішеннями «виграш-виграш», отримали навики аналізу внутрігрупового спілкування і спілкування між групами. Під менторством Сергія Митрохіна всі ці, на перший погляд, складні речі сприймалися з великим інтересом та позитивними емоціями, які підзарядили молодь дали змогу з користю провести Міжнародний день молоді!

Робота з молоддю є найбільш важливим стратегічним напрямом роботи ГО «Фундація «Простір». Саме для молоді з громад Луганщини, які розташовані на лінії розмежування, протягом вже трьох місяців реалізується проект «Академія діалогу та порозуміння».

Ініциатива «Академія діалогу та порозуміння» реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

18:10
48
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!