Академія діалогу та порозуміння / Налагодження діалогу (м. Гірське)

Академія діалогу та порозуміння / Налагодження діалогу (м. Гірське)

12 серпня у Міжнародний день молоді у м. Гірське відбувся черговий тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» на тему «Налагодження діалогу: молодь за мир у громадах»

Цікаво, що цей тренінг пройшов 12 серпня, коли відзначається Міжнародний день молоді (визначений резолюцією 54/120 Генеральної Асамблеї ООН), який впроваджено з метою нагадати про роль молодих людей у розвитку суспільства, і повсякденні проблеми, які стоять на їх шляху.

Для найбільш активної та креативної молоді м. Гірське це була нагода не лише цікаво провести свій вільний час, а ще й посилити власні компетенції щодо налагодження діалогів та конструктивної трансформації конфліктів, які вкрай потрібні сучасним молодіжним лідерам у громадах.

Ініциатива "Академія діалогу та порозуміння" реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

20:55
36
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!