Академія діалогу та порозуміння / Толерантність і недискримінація (м. Гірське)

Академія діалогу та порозуміння / Толерантність і недискримінація (м. Гірське)

У м. Гірське відбувся другий тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння» на тему «Толерантність і недискримінація: молодь за мир у громадах»

Протягом тренінгу учасники, проаналізували зміст толерантності і недискримінації, поділилися власним досвідом ситуацій в яких вони стикалися з різними формами та проявами дискримінації. Учасники тренінгу зазначали, що структурували свої знання і тепер не лише розуміють сенс понять «персональна ідентичність», «толерантність», «недискримінація», але й можуть донести його іншим.

Ініциатива "Академія діалогу та порозуміння" реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

10:25
41
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!