Академія діалогу та порозуміння. м. Гірське

Академія діалогу та порозуміння. м. Гірське

У м. Гірське відбувся перший тренінг проекту «Академія діалогу та порозуміння».

У дуже креативній Дитячій бібліотеці м. Гірське відбувся не менш креативний та цікавий тренінг Сергія Митрохіна "Активне громадянство: молодь за мир у громадах"

Чи може сьогодні молодь брати участь у розвитку своїх громад? Які підходи та інструменти участі? Де отримати ресурси? Ці та інші відповіді дадуть учасникам можливість впливати на регіональну політику, впроваджувати цікаві проекти в громадах та ставати лідерами своїх громад. Лише через діалог та порозуміння можливий сталий розвиток України.

Ініциатива "Академія діалогу та порозуміння" реалізується Громадською організацією «Фундація «Простір» і фінансується в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) в Україні. Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН, ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

18:10
116
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!