Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Як покращити стан багатоквартирних будинків Білокуракинської ОТГ?

Як покращити стан багатоквартирних  будинків Білокуракинської ОТГ?

25 червня о 13:30 в залі засідань Білокуракинської селищної ради (смт. Білокуракине, пл. Шевченка, 4) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо погіршення стану багатоквартирних будинків у Білокуракінській ОТГ.

Стан 49 багатоквартирних будинків Білокуракинської ОТГ стрімко погіршується. Це відбувається через низькі тарифи на утримання багатоквартирних будинків, відсутність ринку управителів та неготовність з боку мешканців брати на себе відповідальність за стан будинків. В подальшому житловий фонд втратить свою привабливість та зросте кількість незадоволених мешканців громади.

Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями Білокуракинської територіальної громади, головами ОСББ, представниками комунальних підприємств селищної ради та не байдужими мешканцями обговорять шляхи покращення стану багатоперховних будинків.

Питання до обговорення:

  1. Як мешканцям багатоквартирних будинків отримувати якісні комунальні послуги та утримувати будівлі в належному стані?
  2. Звідки можна залучити додаткове фінансування на утримання багатоквартирних будинків?
  3. Як мотивувати мешканців стати відповідальними власниками нерухомості?

Учасники консультації:

  • Сергій Сірик, голова Білокуракинської ОТГ
  • Інна Черняк завідувачка сектору з ЖКГ, благоустрою та екологічної безпеки Білокуракинської селищної ради
  • Леонід Сітченко, представник ГО “Центр UA” у Луганській області.

За додатковою інформацією звертайтесь до Леоніда Сітченка за телефоном (095) 638 69 71 або на пошту leonid.sitchenko@gmail.com.

Проект реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.

Читайте наші новини на телеграм каналі.

10:40
268
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!