Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Форум «Україна-ЄС: виклики сьогодення»

Форум «Україна-ЄС: виклики сьогодення»

16 травня в «GreenLab» за підтримки UNRPP відбувся Форум «Україна-ЄС: виклики сьогодення» та Всеукраїнська науково-практична конференція аспірантів, студентів, науковців «Молодь і наука: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку права в Україні» відбулися у СНУ ім. В. Даля за ініціативи Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА та юридичного факультету університету.

Під час роботи Форуму відбулись жваві дискусії між науковцями, громадськими діячами, представниками влади та молоддю щодо забезпечення прав і свобод людини на шляху до євроінтеграції, законодавчих стандартів, цінностей та орієнтирів ЄС.

Час проведення форуму припав на тиждень Фестивалю-конкурсу "Світ без обмежень" - першому в такому форматі інноваційному заході в Україні! Тому виступи учасників форуму від UNRPP були присвячені темі "інклюзія". В роботі «GreenLab» інклюзія займає пріоритетний напрям: постійно працює «Вистава не звичайних людей», на якій представлено вироби осіб з інвалідністю. Тепер, завдяки UNRPP та активній участі наших волонтерів у фестивалі "Світ без обмежень", в «GreenLab» з'явились нова інноваційна гра "Світ без обмежень" та дуже креативний стенд.

Нарешті в «GreenLab» перший захід, в якому не використовувалися пластикові пляшки для води. Окрема подяка за це організаторам!

Мультихаб «GreenLab» створений ГО «Фундація «Простір» разом зі Східноукраїнським Національним Університетом імені Володимира Даля за підтримки Проекту ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України». 

Читайте наші новини на телеграм каналі.

20:25
283
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!