«EU Talks» відбувся для держслужбовців та громадських активістів

«EU Talks» відбувся для держслужбовців та громадських активістів

Захід, присвячений стандартам недискримінації за ознакою статі, етнічної або релігійної приналежності у медіа та публічних комунікаціях відбувся 19 квітня в GreenLab. 

Всі зацікавлені обговорили теми "Європейська інтеграція: міфи та реальність» та «Як комунікувати процес європейської інтеграції та просування європейських цінностей».

У заході взяли участь 50 осіб а його спікерами виступили представники Міністерства інформаційної політики та Офісу Ради Європи в Україні.

Захід відбувся завдяки підтримки Луганської обласної державної адміністрації та Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) — багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН (ПРООН), ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

17:19
169
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!