Антидискримінаційні стандарти в комунікаціях

Антидискримінаційні стандарти в комунікаціях

Тренери з Міністерства інформаційної політики, проекту ЄС з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС “Association4U”, ГО “Ліга захисту прав жінок “Гармонія рівних” провели захід в ГрінЛабі для активних та соціально не байдужих, що працюють з молоддю та у сферах освіти і коммунікацій за  підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP).

цей захід прибули біля 30 осіб з числа представників зацікавлених громад, представники та представниці молодіжних рад, сфери освіти та коммунікацій, журналісти з різних населених пунктів: Попасна, Золоте, Троїцьк, Новоайдар, Біловодськ, Мілове,  Чмирівка, Нижнетеплівської сільської ради Станично Луганського району, а також студенти факультетів журналістики та економіки СНУ ім. В. Даля, переважно громадські активістки.

Людмила Василенко, завідувач сектору з питань європейської інтеграції Міністерства інформаційної політики України, провела презентацію антидискримінаційних стандартів медіа в українському законодавстві та в стандартах Ради Європи. Показала дуже цікаві роліки для молодді про рівність чоловіків та жінок в різних сферах життя.

Інтерактивну лекцію щодо теми «Медіа без упереджень: як уникнути та запобігти дискримінації та сексизму в українських ЗМІ та рекламі» провела Ольга Коваль, медіаекспертка та громадська активістка, програмна менеджерка ГО “Ліга захисту прав жінок “Гармонія рівних”. 

«Що насправді означають європейські цінності та європейська інтеграція для України» - на цій темі зусередив свій інтерактивний виступ Ілля Удовиченко, проект ЄС з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС “Association4U”.


Презентації, що використовувались на заході можна скачати тут: https://drive.google.com/drive/folders/1eN-c4Sz8zRCJ04id3Ao0dC7iyWu7hmE8 (посилання буде діяти 1 тиждень з моменту публікації цієї статті).

Нагадаємо, що організаційну підтримку цьому заходу надала Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) - багатостороння донорська рамкова програма, яка спільно імплементується чотирьома партнерськими агентствами ООН (Програма розвитку ООН (ПРООН), ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація (FAO) у співпраці з урядом України. Програма працює у 5 областях: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій та Харківській, а також включає Програму з верховенства права, яка провадила активності у Житомирській області. В межах реалізації програми, були сформовані три компоненти роботи. Компонент ІІІ «Громадська безпека та соціальна згуртованість» спрямовує свою діяльність на поліпшення громадської безпеки, соціальної згуртованості, верховенства права та ґендерної рівності.

12:30
337
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!