Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Дебати, як засіб толерантного публічного обміну думками.

Дебати, як засіб толерантного публічного обміну думками.

90 осіб приїхали з Луанської, Донецької та Харківської області до міста Слов’янськ щоб розпочати дводенні публічні дебати «Вчимося бути толерантними». Серед молоді – школяри та студенти перших курсів, а місце надала школа №15.

З початку молодь надихнули своїми доповідями та досвідом експерти з різних міжнародних організацій та громадських, яких запросили організатори дебатного турніру – ГО «Донецький молодіжний дебатний центр».

Звісно, що «продвинута молодь» хоче та вчиться дебатувати, щоб грамотна відстоювати свої позиції та розвивати креативні навички мирного спілкування, спікерську майстерність та «будувати мости» через ефективні комунікації.

Багато відповідальних вчителів підтримують навчання дебатам у власних школах, таких неформально називають «Амбасадорами миру» та їх підтримує міжнародна спільнота – Програма розвитку ООН та інші.

Цього разу підтримав Фонд Демократії США.

Але таких людей становиться все більше і більше, бо багато хто вже розуміє, щоб вирішувати конфлікти, треба бути толерантним та навченим ефективним методикам посередництва – діалогерству, мові не конфліктного спілкування, медіації, дебатам та ін.

Й не тільки навченим, а вміти використовувати ці інструменти на практиці, у повсякденному та професійному ужитті. 

Нагадаємо, що дебати - це чітко структурований і спеціально організований публічний обмін думками між двома сторонами з актуальних тем. Цей різновид публічної дискусії спрямована на те, щоб учасники дебатів переконали в своїй правоті третю сторону, а не один одного. Вербальні та невербальні засоби, які використовуються учасниками дебатів, мають на меті формування у аудиторії певної думки з поставленої проблеми. 

Читайте наші новини на телеграм каналі.

12:03
401
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!