Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Періодично молодь відвідує "Будинок ООН" в місті Сєвєродонецьк

Періодично молодь відвідує "Будинок ООН" в місті Сєвєродонецьк

Періодично молодь відвідує «Будинк ООН», бо цікавиться діяльністю міжнародної спільноти на Сході України. Ось і вчора завдяки спеціалістам ПРООН ознайомились з діяльністю Програми відновлення та розбудови миру ПРООН та її напрямками роботи в Луганській та Донецькій областях. 

Поспілкувались та відвідали кімнати співробітників, що знаходяться в "Будинку ООН" і ознайомились з діяльністю представників міжнародної спільноти, які працювали на робочих містах та намагались якомога просто дітям пояснити те, чим займаються в Луганській області.

Тепер діти більше стали розуміти, що таке громадянське участь, волонтерство та Цілі сталого розвитку, як інструмент залучення громадян, безпека та соціальна єдність, яка мотивація займатись власним бізнесом, чому треба створювати ОСББ, що фінансує ЄІБ та багато чого іншого.

Дуже важливе те, що молодь – 14 студенток та 1 студент переважно третього курсу економічних спеціальностей, проявила інтерес та підтвердила, що після відвідання офісу, йде мотивована щодо соціально-активної діяльності та буде більшу увагу приділяти вивченню іноземних мов, слідкувати та різними можливостями, які надає сьогодні Україні міжнародна спільнота. 

Читайте наші новини на телеграм каналі.

11:36
276
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!