Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Студентський простір «YO!Гурт» запрацював в СНУ імені Володимира Даля

Студентський простір «YO!Гурт» запрацював в СНУ імені Володимира Даля

«Студентський простір «YO! Гурт» - міні ініціатива  Профспілкової організації Східноукраїнського Національного Університету імені Володимира Даля, що була підтримана ПРООН, тепер працює для молоді в одному з корпусів університету.

Для обладнання простору не тільки закупили дивани, столи та стільці, "плазму", огорожу, лавочки та інші речі. А ще, хлопці самі зробили ремонт - обдирали стару фарбу, штукатурили та вирівнювали стіни та наново фарбували.

А ще самі зробили стіл для гри у великі шахи.

Про історію, як ця ініціатива тривала - від подання документів на конкурс, тривалого процесу обладнання простору та результату, хлопці зняли відео. Все показали но новенькому телевізорі.

А потім, 27 листопада, запросили всіх на презентаційний захід, щоб розповісти про все та відсвяткувати урочисто з фото, відео "до" та "після", ведучими, призами та подарунками, з музичним супроводом та піснями отриманий результат.

Влаштували дійсно свято.

Як зазначив, Олексій Семенченко - лідер ініціативної групи, що реалізувала цей маленький проект: "Треба самим вчитись та робити добрі справи, може й наші університети стануть швидше краще та схожі на європейські, а молодь буде  залишатись, навчатись тут і відчувати себе комфортно".

Фото: Сашко Симоненко, ГО "Луганський прес-клуб"

Читайте наші новини на телеграм каналі.

23:59
326
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!