Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

ПРООН запрошує активістів на Робочу групу в Лисичанськ

ПРООН запрошує активістів на Робочу групу  в Лисичанськ

24 жовтня 2018 року в приміщенні Лисичанської міської ради о 14-30 відбудеться Робоча група з питань соціальної єдності та громадської безпеки ПРООН.

На робочу зустріч запрошуються громадські активісти та члени недержавних організацій, міської ради та поліції.

Робоча група є діалоговою платформою для визначення напрямів відповідних проектних дій на основі залучення громади. Головною метою групи є -мобілізація зусиль всіх зацікавлених сторін у розвитку інститутів громадянського суспільства в процесі зміцнення громадської безпеки та соціальної єдності.

Робочі групи є інструментом залучення громадськості, який успішно застосовувався в партнерських громадах ПРООН протягом останніх двох років та наразі запрацює в місті Лисичанськ. Як правило, до участі в групі залучаються представники громадських організацій, громадські активісти, представники молоді, жінок, вразливих груп, а також влади, силових структур, місцевих ЗМІ.

Коло потенційних питань, що розглядаються та можуть бути вирішені робочою групою, досить широке та індивідуальне для кожної громади.

Запрошуються всі зацікавлені прийняти участь у першій зустрічі, де буде більш детально висвітлено цілі та методи Програми розвитку ООН за напрямом посилення громадської безпеки та соціальної єдності і визначено формат Робочої групи в місті Лисичанськ.

Читайте наші новини на телеграм каналі.

22:37
341
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!