Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

​«Байбак-fest – 2018», 19 жовтня, Станиця Луганська

​«Байбак-fest – 2018», 19 жовтня, Станиця Луганська

19 жовтня в Станично-Луганському районі пройшов осінній етап обласного відкритого фестивалю-конкурсу української культури та фольклору «Байбак-fest – 2018» під гаслом «Осіння творча братчина». 

До участі у фестивалі долучилися майстри декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, виконавці, фольклорні, театральні, музичні, хореографічні колективи, ансамблі народної пісні із Біловодського, Міловського, Сватівського і Станично-Луганського районів.

Більше

За інформацією Станично-Луганської районної державної адміністарції, район представляли аматори народного мистецтва з Станично-Луганської, Петропавлівської селищних, Валуйської сільської ради та ВЦА сіл Нижня Вільхова, Верхня Вільхова, Плотина та Малинове. З вітальним словом до всіх учасників конкурсу звернулися заступник начальника Управління культури, національностей та релігії Володимир Виборний, голова СтаничноЛуганської районної ради Юрій Золкін та заступник голови районної ради Максим Миронов. 

Приємним сюрпризом для глядачів став виступ «Прославляй свій рідний край» учасників творчої делегації з міста Броди Львівської області, які приїхали на Луганщину в рамках проекту культурного обміну «Схід і Захід разом». Делегація на чолі з начальником відділу культури Бродівської РДА Радзивіл Марією завітала у Білокуракінський район та разом з начальником відділу культури Білокуракінської РДА Максимом Лунякіним приїхали й до Станиці Луганської. За результатами конкурсу в номінації «Народне декоративно-ужиткове, образотворче мистецтво» диплом ІІ ступеню отримала майстриня Ольга Колтунова (Станиця Луганська) та диплом І ступеню майстриня Олена Крецул (Станиця Луганська). 

В номінації «Сучасне українське декоративно-ужиткове, образотворче мистецтво» диплом ІІ ступеню - Тетяна Буквіч (Кіндрашівський будинок культури) й сестри Марія і Катерина Стульнєви (Станиця Луганська) та диплом І ступеня Неля Таранова (Станиця Луганська). В номінації « Народний гумор» диплом І ступеню отримала Галина Червинська (Станиця Луганська). У номінації «Народне музикування» дипломом ІІІ ступеню нагороджено ансамбль народних інструментів « Борисович і партнери» Петропавлівського будинку культури, дипломом ІІ ступеню- ансамбль народних інструментів КПНЗ музична школа естетичного виховання. У номінації «Народна пісня» дипломи ІІІ ступеня отримали народний вокальний ансамбль «Черемшина» Петропавлівського будинку культури та народний хор «Сударушка» Кіндрашівського будинку культури, диплом І ступеню – солістка Олена Борщовська та народний вокальний ансамбль «Слов'янський луг»( районний будинок культури). 

В номінації «Народний танець» дипломом ІІІ ступеню нагороджено хореографічний гурт «Світанок» та дипломом ІІ ступеню хореографічний гурт «Соняшне коло» обидва колективи Кіндрашівського будинку культури. В номінації «Обрядові, родинно-побутові дійства» диплом ІІ отримав театр мініатюр «Тандем класс» Кіндрашівського будинку культури. Наступними естафету проведення фестивалю-конкурсу «Байбак-fest – 2018» приймає Новоайдарський (зимовий етап) район.

інформації та фото з джерела: 

https://www.facebook.com/pg/stnrda/photos/?tab=alb...

Читайте наші новини на телеграм каналі.

17:13
638
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!