Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Обговорення початкових результатів Індексу соціальної згуртованості та примирення

Обговорення початкових результатів Індексу соціальної згуртованості та примирення

Від імені Програми розвитку ООН, Дитячого фонду ООН, Міжнародної організації з міграції та Офісу Координатора системи ООН в Україн команда експертів завітала й до Луганської області, де в офісі ПРООН відбулось обговорення початкових результатів Індексу соціальної згуртованості та примирення для cхідної України.

Під час заходу представники ООН презентували результати попереднього аналізу даних, зібраних протягом другої хвилі реалізації Індексу (опитано 6 тисяч респондентів у п’яти східних областях України). 

Після презентації результатів відбулись обговорення дослідження. Участь в цій дискусії дуже важлива для інтерпретації отриманих даних, оскільки на їх основі коригуватимуться діючі та розроблятимуться нові програмні ініціативи ООН, спрямовані на посилення соціальної згуртованості між місцевими громадами у зоні конфлікту на сході Україні.

Індекс соціальної згуртованості та примирення для Східної України – це аналітичний інструмент, який допомагає покращити розуміння соціальних процесів у зонах конфлікту та дозволяє визначити підґрунтя для проведення заходів щодо посилення єдності між громадами.
Після імплементації Індексу результати дослідження будуть представлені агентствам ООН, органам державної влади і місцевого самоврядування, представникам громадянського суспільства та іншим партнерам з розвитку для підвищення соціальної згуртованості на сході України.

Серед учасників дискусії були представники органів влади, громадські діячі та представники ООН.

https://use.scoreforpeace.org/…/easternUkraine/2017-General…

Читайте наші новини на телеграм каналі.

23:46
379
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!