Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Луганські підлітки маю змогу долучитись до проекту "Агенти Змін.Діти"

Луганські підлітки маю змогу долучитись до проекту "Агенти Змін.Діти"

Ми всі мріємо жити у країні, де кожен може реалізувати свій потенціал і знайти своє місце. Де ми і наші близькі щасливі і в безпеці. Де жителі шанують традиції та водночас сучасні і відкриті до нового. Агенція регіонального розвитку Луганської області стала в цьому році регіональним представником проекту «Агенти Змін.Діти». 

Ми шукаємо активних підлітків в Луганській області, які мають бажання засновувати та розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади, школи, району, села чи міста та змінювати простір довкола. 1 квітня 2018 року школа «Агенти змін» стала частиною масштабного проекту із громадянської освіти в Україні за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF). У 2018-2019 роках у Школі «Агенти змін» зможуть взяти участь 125 учнів зі всієї України!

Школа «Агенти Змін» – це всеукраїнський освітній проект для підлітків, який заохочує до:

 • саморозвитку
 • відповідального громадянства
 • проактивної участі
 • розвитку громад
 • Ця школа проводиться з 2015 року для активних учнів 8–10-х класів з усієї України, які мають бажання засновувати і розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади у реаліях українського сьогодення. Результатом навчання є реалізований у рідному населеному пункті соціальний, культурно-мистецький проект. Одна школа проводиться у декілька етапів протягом року. Для участі у проекті заповнюється анкета після оголошення набору та пишеться есе (дивіться посилання#АгентиЗмінДіти). Участь у школі безкоштовна.

  Тільки уявіть:

 • 5 шкіл по 25 учасників у кожній;
 • 4 міста: Київ, Львів, Вінниця та Полтава (у Києві школа буде проходити двічі);
 • 4 етапи – тривалість кожного етапу – 3 дні;
 • для найнаполегливіших – навчальна поїздка до Італії!
 • Це все завершиться великою конференцією, де учасники школи поділяться власним досвідом та отримають порцію натхнення для подальших змін.

  Катерина Клюзко - ініціатор і засновник Школи «Агенти змін», яка з 2016 року була затверджена Міністерством освіти і науки України як один з напрямків позашкільної освіти в рамках Всеукраїнських наукових профільних шкіл НЦ «Малої академії наук України» і діє в рамках планових заходів в Національного Центру МАН. А ще багато організацій долучились до проекту, щоб зробити його дійсно всеукраїнським: молодіжна ініціатива "Серце в долоньках", благодійний Фонд "Агенти змін", Центр політичних студій та аналітики "Ейдос", Фонд Демократії ООН (UNDEF).

  Вже оголошено конкурс на участь у школі!

  Взяти участь у конкурсі означає зробити 2 кроки:

  1) заповнити онлайн анкету 2) надіслати есе на визначену тему (300-400 слів) на електронну адресу scakyiv@gmail.com з темою у листі: Іванов_Валентин_Київ

  Есе має бути власним інтелектуальним продуктом учасника відбору. Будь-які цитування без зазначення автора будуть сприйняті як плагіат і такі роботи не розглядатимуться. Зі всіх заявок будуть відібрані лише 125 учасники!

  У 2017 році організатори отримали близько 800 заявок. Конкурс доволі значний, тому підліткам з Луганської області радимо докласти зусиль при подачі роботи.

  Оголошення результатів конкурсу – на початку жовтня 2018 року.

  Будьте активними, станьте Агентами Змін заради кращого майбутнього!

  Читайте наші новини на телеграм каналі.

  12:43
  394
  RSS
  Немає коментарів. Ваш буде першим!