Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Регіональна медіашкола журналістів за сталий розвиток на Донбасі

Регіональна медіашкола журналістів за сталий розвиток на Донбасі

Задоволення потреб нинішнього покоління без завдання шкоди майбутньому — саме таким ефективним механізмом ми пропонуємо оволодіти журналістам, яких запрошуємо взяти участь у новому проєкті «Регіональна мережа журналістів за сталий розвиток на Донбасі».

Протягом листопада-грудня 2020 року відбудеться 8 онлайн-зустрічей тривалістю по 4 години. Дати будуть повідомлені заздалегідь відібраним учасникам. Кількість місць — 60.
Реєстрація за посиланням https://tinyurl.com/yyjybna7
Ми підготуємо кваліфіковану мережу місцевих журналістів та навчимо:
 з точністю ідентифікувати недостовірність інформації;
 мати імунітет до маніпулювання;
 актуалізувати цінність вашого досвіду;
 напрацюємо стратегію безпечної роботи у сучасних реаліях, які диктує світ!
Ментори повністю вирішать дефіцит журналістських навичок та знань, проведуть онлайн зустрічі із експертами та представниками влади. Унікальною пропозицією є те, що за участю професійних наставників, учасники проєкту створять статті на тему регіонального розвитку, які увійдуть до друкованого збірника!
Наставниками для учасників навчально-освітнього проєкту будуть досвідчені журналісти та медіатренери з Києва та регіонів.
Вперед до усвідомлених дій та зважених рішень, журналісти Донецької та Луганської області!
Проєкт реалізовується Академією української преси спільно з Національною спілкою журналістів України в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.