Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Малі гранти для ОГС під керівництвом жінок та правозахисних організацій

Малі гранти для ОГС під керівництвом жінок та правозахисних організацій

ООН Жінки підтримує заявки від організацій спрямовані на розвиток інституційного потенціалу або зміцнення організацій очолюваних жінками та правозахисних організацій. Дедлайн — 4 листопада 2020 року.

Конкурс заявок на малі гранти для організацій громадянського суспільства під керівництвом жінок та правозахисних організацій в рамках проєкту «Розбудова демократичного, мирного та ґендерно рівноправного суспільства в Україні», який реалізується структурою ООН Жінки.
ООН Жінки підтримує заявки від організацій спрямовані на розвиток інституційного потенціалу або зміцнення організацій очолюваних жінками та правозахисних організацій, які офіційно зареєстровані та діють в Україні, працюючи в напрямку локалізації порядку денного “Жінки. Мир. Безпека.” та/або діють у сфері реагування та відновлення після кризи пов’язаної з Covid-19 з урахуванням гендерних аспектів.
Кінцевий термін подання заявок: 4 листопада 2020 року
Мінімальний бюджет проєкту: 2500 доларів США
Максимальний бюджет проєкту: 20000 доларів США
Більше інформації про конкурс англійською мовою за посиланням shorturl.at/iknJK

Інформаційна сесія щодо Конкурсу відбудеться в режимі он-лайн 22 жовтня 2020 р. з 10.00 до 11.30. Будь ласка, зареєструйтесь на зустріч за наступним посиланням:
https://unwomen.zoom.us/meeting/register/tJcpc-qgr...

Посилання на онлайн-зустріч буде надано лише зареєстрованим учасникам.