Тренінг-курс "Технології проведення журналістських розслідувань"

Тренінг-курс "Технології проведення журналістських розслідувань"

Громадська Організація «РЕОМ» в рамках «Школи журналістських розслідувань» запрошує журналістів/ок, представників/ць новітніх медіа, студентів/ок старших курсів факультетів журналістики та громадських активістів/ок на тренінг-курс «Технології проведення журналістських розслідувань».

Протягом курсу учасники/ці познайомляться з передовими практиками та опанують методи проведення розслідувань, отримають знання та навички з пошуку, збору, верифікації, систематизації інформації, аналізу документів та виявлення цікавих фактів, навчаться створювати якісні медіа-матеріали та розуміти законодавство щодо проведення розслідувань.

Крім того, учасники/ці зможуть відпрацювати отримані знання під час практичної частини курсу. Найкращі розслідування візьмуть участь у конкурсі на кращу публікацію, а переможці/переможниці отримають цінні призи.

Тренінг-курс проходитиме у два етапи:

— перший модуль: 11-13 жовтня 2019 року у Запоріжжі;

— другий модуль: 15-17 листопада 2019 року (місто уточнюється).

Тренери курсу:

— Олександр Курбатов, головний редактор проектів журналістських розслідувань, журналіст-розслідувач із 24 річним досвідом роботи.Співпрацює з незалежними проектами розслідувань за фінансовоїпідтримки міжнародних організацій «Слідство.Інфо» та «Наші гроші» виробництва BIHUS.INFO. Лауреат конкурсів професійної журналістики «Честь професії»у2016 та 2017 роках за краще подання резонансного матеріалу, переможець фестивалю журналістів-розслідувачів «Межигір’я фест 2016» за кращий репортаж.

— Зальцберг Юлія, тренерка IFES Ukraine з питань регулювання фінансування передвиборної агітації, еспертка з питань політичного фінансування та виборчих процесів з досвідом безпосереднього впровадження та реалізації реформи політичного фінансування в Україні.Працювала в Національному агентстві з питань запобігання корупції. Викладачка антикорупційні школи для журналістів-розслідувачів і активістів, аналітик у сфері запобігання корупції.

Участь у тренінгах безкоштовна. Учасникам повністю оплачується проживання та харчування за умови повної участі у тренінгу. Також компенсується проїзд в обидва боки, за умови пред'явлення квитків. Сума відшкодування проїзду — максимум 20 євро в обидві сторони. Вартість квитків може бути вищою, але в такому випадку учасник самостійно покриває різницю в ціні.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/RkkxXv1aSha3hzmu7 до 04 жовтня 2019 року. Про результати відбору буде повідомлено не пізніше 06 жовтня на електронну адресу кандидата/кандидатки.

За додатковими питаннями та коментарями будь ласка звертайтеся до координатора проекту пані Олени Стефурак за електронною адресою pogovorymo@gmail.com або за телефоном (067) 127 89 75.

Тренінг-курс проводиться у партнерстві з німецькою організацією MediainCooperationandTransition за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.


Телефон:
Колектив Донецького прес-клубу http://pclub.dn.ua