Круглий стіл “Медіація як глобальний тренд юридичної практики”

Круглий стіл “Медіація як глобальний тренд юридичної практики”

Модератори

Тетяна Цувіна

Доцентка кафедри цивільного процесу. Директорка Центру медіації Асоціації випускників. Координаторка круглого столу «Медіація як глобальний тренд правничої практики».

Наталія Сакара

З 2004 по 2009 рік працювала на посаді асистента кафедри цивільного процесу. У 2006 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему «Проблема доступності правосуддя у цивільних справах» (спеціальність 12.00.03). З 2009 по 2019 роки – доцент кафедри цивільного процесу. З 2019 року суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду.[…]

Лариса Швецова

З 2002 року по 2006 року суддя Дергачівського районного суду Харківської області. З 2006 року по 2018 року суддя апеляційного суду Харківської області. З вересня 2018 суддя Харківського апеляційного суду. З вересня 2006 року по теперішній час є викладачем та розробником тренінгів для суддів та працівників суду Національної школи суддів України. У 2005 році приймала[…]

Круглий стіл “Медіація як глобальний тренд юридичної практики” присвячений сучасним проблемам розвитку альтернативних способів вирішення спорів загалом та медіації зокрема, питанням нормативно-правового регулювання відповідних процедур та їх популяризації у юридичній сфері.

Під час заходу відбудеться обговорення питань розробки ефективного законодавчого регулювання інституту медіації в Україні та за кордоном, проблем ратифікації Сінгапурської конвенції “Про визнання та примусове виконання угод, досягнутих за результатами медіації” 2019 р. (Singapore Convention on International Settlement Agreements Resulting from Mediation), перспектив запровадження та розвитку позасудової та судової моделей медіації в Україні тощо. Крім того, запланована презентація результатів дослідження “Комплексний аналіз сучасного стану, бар’єрів та можливостей розвитку медіації в Україні”, проведеного міжнародними та вітчизняними експертами за підтримки програми USAID “Нове правосуддя”.

До участі у заході запрошуються науковці, судді, адвокати, нотаріуси, представники інших правничих професій, аспіранти, студенти-правники та всі, хто цікавиться проблемами становлення та розвитку інституту медіації в Україні.

Місце проведення зал вченої ради № 6, центральний корпус Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого вул. Пушкінська, 77, Київ.

25 вересня 2019, 9.00 -18.30


Ціна:
0 грн.
Дата та час події:
09:19