ІСАР Єднання оголошує 4 нові конкурси грантів

ІСАР Єднання оголошує 4 нові конкурси грантів

ІСАР Єднання запрошує громадські та благодійні організації, які зареєстровані на території Донецької та Луганської областей, до участі в конкурсах грантів, які проводяться за фінансової підтримки Програми ООН з відновлення та розбудови миру. Кінцевий термін прийому проектних пропозицій — 25 червня 2019 року.

ІСАР Єднання є партнером Програми ООН із відновлення та розбудови миру у частині адміністрування малих грантів на підтримку ініціатив зі зміцнення громадської безпеки, посилення соціальної згуртованості, покращення взаємодії поліції та громади на засадах партнерства, а також покращення доступу до правосуддя. Фінансування в межах цього конкурсу грантів буде надано за підтримки Міністерства закордонних справ Данії, Європейського Союзу та Швейцарського агентства з розвитку та співробітництва.

Максимальна сума гранту, на яку зможуть претендувати учасники конкурсів залежить від тематики конкурсу та спрямованості проекту:

  • базові проекти без інфраструктурної складової — 87000,00 гривень;
  • інфраструктурні проекти – 174 000,00 гривень.

Загальний грантовий пул усіх чотирьох конкурсів складатиме 6 235 000,00 гривень, з яких 1 044 000,00 гривень складатиме пул інфраструктурних проектів.

Запрошення до участі в конкурсах з детальною інформацією:

  1. ЗМІЦНЕННЯ ОСОБИСТОЇ ТА ГРОМАДСЬКОЇ БЕЗПЕКИ
  2. ПОСИЛЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ЗГУРТОВАНОСТІ
  3. ПОКРАЩЕННЯ ДОСТУПУ ДО ПРАВОСУДДЯ
  4. ПІДТРИМКА ВЗАЄМОДІЇ ПОЛІЦІЇ І НАСЕЛЕННЯ НА ЗАСАДАХ ПАРТНЕРСТВА

Заявки приймаються тільки онлайн, через систему управління грантами на сайті ІСАР Єднання, деталі тут: http://ednannia.ua/news/nashi-novini/12033-isar-yednannia-oholoshuie-4-novi-konkursy-hrantiv?fbclid=IwAR1YshAhk8Re0KnalbdAkq58hm6esaJuY2WwaA1NDoWoznR-0KKD7X125PU

Телефон:
Джерело: http://ednannia.ua/ednannia-about
Дата та час події:
20:54